Lai iegūtu formālo atestātu un apstiprinātu personīgos datus Jums nepieciešams:

  • Ieejiet atestācijas centrā, labajā augšējā stūrī poga “Ieeja”. Autorizējieties mājas lapā ar WebMoney Keeper palīdzību. Atestācijas centrā atrodiet “Saņemt formālo atestātu”, paņemiet pasi un ievadiet visus anketā norādītos datus TIEŠI TĀPAT kā tie ir norādīti Jūsu pasē (t.i. ar latīņu burtiem, tāpat kā bankā). Ja Jūsu datos ir latviešu burti ar mīkstinājuma zīmēm vai garumzīmēm, tad izmainiet tos uz burtiem bez mīkstinājuma vai garumzīmēm un saglabājiet datus, kurus ievadījāt, tādā veidā Jūs saņemat formālo atestātu.
  • Pēc Jūsu formālā atestāta saņemšanas atestācijas centra mājas lapā, kreisajā izvēlnē apakšā parādīsies opcija “Atestācijas paneļa pārvaldīšana”. Ieejiet tur un atrodiet " Augšuplādēt jaunu dokumentu ". Augšuplādējiet tur ieskenētu vai precīzu Jūsu pases fotogrāfiju, tā, lai precīzi un skaidri būtu redzamo visi Jūsu dati, pielikumu augšuplādējot varat izvēlēties jebkuru.
  • Pēc tam, kad būsit saņēmuši Jūsu formālo atestātu un augšuplādējuši pases kopiju, nosūtiet e-pastu uz e-pasta adresi passport@wmtransfer.com brīvā formā pēc iespējas tuvāku: " Esmu WMID (Jūsu WMID numurs) īpašnieks, vēlos veikt maiņas operācijas sistēmā WebMoney, esmu saņēmis formālo atestātu, augšuplādējis pases kopiju uz servera, gaidu manu personālo datu pārbaudi no atestācijas centra ".

Pēc tam, kad Jūs šo izdarīsit, darba dienas laikā Jūsu dati tiks pārbaudīti un Jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu par to, ka Jūsu dati ir pārbaudīti.

Ja Jums ir norādīti nekorekti dati, tad Jūs varat vērsties atestācijas centrā , ar prasību ieviest izmaiņas Jūsu atestātā.

Pēc Jūsu datu identifikācijas WebMoney sistēmā, Jūs atkal varēsit izmantot virtuālās valūtas maiņas pakalpojumus mūsu mājas lapā.

www.megastock.com Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 515085080096
Проверить аттестат