Piedāvātās preces vai pakalpojumi netiek piedāvāti no personas vai kompānijas izmantojot sistēmu WebMoney Transfer. Mēs esam neatkarīga kompānija, kas nodrošina pakalpojumus un patstāvīgi pieņemam lēmumus par cenām un piedāvājumiem. Uzņēmums, izmantojot sistēmu WebMoney Transfer, nesaņem komisijas maksas vai atalgojumus par pakalpojumu sniegšanu un nenes nekādu atbildību par mūsu darbībām.

Atestācija, saņemta no WebMoney Transfer puses, tikai apstiprina mūsu rekvizītus sadarbībai un apstiprina patiesumu. Atestācija ir nokārtota pēc mūsu pašu vēlmes un nenozīmē, ka mēs kaut kādā veidā būtu saistīti ar sistēmas WebMoney pārdošanas operatoriem.

*Atgādinām, ka mēs saskaņā ar likuma NILLTF 28.panta pirmo daļu ir tiesības pieprasīt no saviem klientiem, un klientiem ir pienākums sniegt klienta izpētei nepieciešamo patieso informāciju un dokumentus, tajā skaitā par patiesajiem labuma guvējiem, klientu veiktajiem darījumiem, klientu un patieso labuma guvēju saimniecisko, personisko darbību, finansiālo stāvokli, naudas vai citu līdzekļu avotiem.

Jurisdikciju saraksts, kuru rezidentiem Sistēmas WebMoney Transfer pakalpojumi nav pieejami

Valsts Interneta zona Starptautiskais telefona kods
Afganistāna af +93
Beliza bz +501
Jemena ye +967
Kanāda ca +1
Ziemeļkoreja kp +850
Lībija ly +218
Mauritānija mr +222
Mali ml +223
Nigērija ne +227
Kongo republika cg +242
Kongo demokrātiskā republika cd +243
Ruanda rw +250
Somālija so +252
Sudāna sd +249
Centrālāfrikas republika cf +236
Dienvidsudāna ss +211
ASV us +1
www.megastock.com Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 515085080096
Проверить аттестат