Lai iegūtu pamata atestātu Jums nepieciešams:

  1. Ieejiet sertifikācijas centrā, Jums jābūt palaistam WebMoney Keeper. Augšējā kreisajā stūrī poga “Ieiet”. Ieejiet, kreisajā pusē izvēlnē atrodiet “Atestāta vadības panelis”.
  2. izvēlieties "Saņemt personīgo atestātu", izvēlieties (Harlamovs Vitalijs) reģistratora sadaļā parādīsies uzraksts “Apmaksāt pakalpojumu par atestāta saņemšanu”.
  3. No sava maka apmaksājiet rēķinu, kas tiks atsūtīts Jums no kompānijas «WM Transfer» 15 WMZ, lai saņemtu pamata atestātu

Lejuplādējiet iesnieguma formu, izdrukājiet un ar roku aizpildiet. Aizpildes valoda ir tāda pati kā Jūsu pasē. Pēc iesnieguma aizpildīšanas, sazinieties ar operatoru, lai apspriestu dokumentu pārsūtīšanu. Satikšanās laikā nepieciešams līdzi aizpildīts iesniegums, pases kopija un pase. Dokumentu iesniegšanā obligāti nepieciešama personīga klātbūtne. Iesniegumi caur elektronisko pastu netiek pieņemti. Pēc dokumentu saņemšanas tiek izsniegts atestāts, nodotie dokumenti tiek nosūtīti pa pastu uz Maskavu galējai pārbaudei.

Ja reģistrācijas brīdī dati norādīti nekorekti un Jūs nevarat pats to izmainīt, bet reģistrācijas iesniegums ir jau iesniegts un apmaksāts, tad Jums nepieciešams vērsties sertifikācijas centrā ar lūgumu veikt izmaiņas Jūsu atestātā.

  • Ieejiet atestācijas centrā, kreisajā augšējā stūrī poga “Ieeja”. Autorizējieties saitē ar WebMoney Keeper palīdzību. Atestācijas centrā atrodiet “Atgriezt iesniegumu uz rediģēšanu”.
  • Turpat atrodiet "Augšuplādēt jaunu dokumentu". Augšuplādējiet tur ieskenētu kopiju vai precīzu savas pases fotogrāfiju, lai būtu skaidri saskatāmi visi Jūsu dati, varat pievienot papildus piezīmes augšuplādējot failu.
  • Pēc tam kad būsit augšuplādējuši pase kopiju uzrakstiet e-pastu uz passport@wmtransfer.com brīvā formā ar aptuvenu tekstu : " Esmu WMID īpašnieks (Jūsu WMID numurs), sakarā ar (iemesls) nepareizi norādītiem datiem, lūdzu veikt izmaiņas manā atestātā, augšuplādēju pases kopiju uz servera, gaidu no atestācijas centra manu personīgo datu pārbaudi ".
  • Pēc tam, kad Jūs saņemsit atbildes vēstuli no atestācijas centra, vēlreiz ieejiet atestāta pārvaldības panelī un pārbaudiet vai visi dati sakrīt ar Jūsu pases datiem, lai nebūtu nekādu kļūdu.
  • Atestāta pārvaldības panelī izvēlieties “Turpināt atestāta saņemšanas procedūru”.
  • Darba dienās no 11.00 līdz 18.00 sazinieties ar operatoru un ziņojiet, ka veicāt izmaiņas atestātā.
www.megastock.com Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 515085080096
Проверить аттестат